Przewodnik

Linki-obrazki

Misje
I. Więzi przyjaźni
Spotykasz po latach kogoś, kto dawniej był ci bliski. Wplątuje cię on w jakąś historię, która nie dość, że z czasem się komplikuje, to w dodatku budzi w tobie wątpliwości co do intencji przyjaciela.

II. Linia frontu
Kerończy natarli na Prowincję Demarską. Oblegany jest sam Demar. Jedni ludzie stają do walki, inni uciekają ze spalonej ziemi. Napastnicy, obrońcy i cywile. Po której stronie staniesz?

Opcjonalnie: Udział w buncie niewolników w Wirginii bądź inne miejsca walk.

III. Rekonwalescencja
W nie najlepszej kondycji trafiasz do wioski lub klasztoru. Wydaje ci się, że trafiłeś w dobre ręce i że wkrótce będziesz mógł opuścić to miejsce. Okazuje się jednak, że z pozoru życzliwi i uprzejmi ludzie skrywają przed tobą jakąś tajemnicę.

IV. Zabij bestię
Coś napada, nęka mieszkańców. Zawierasz umowę z wójtem - dostarczysz głowę bestii za określoną cenę. Okazuje się jednak, że stworzenie nie działa bez powodu - jest w jakiś sposób prowokowane przez mieszkańców.

Opcjonalnie: Bestia jest wrażliwa na hałas z karczmy albo ludzie naruszyli w jakiś sposób jej rewir (weszli na jej teren, zajęli leże ze względu na drogie surowce itp.)

V. Nielegalne walki
Dochodzą cię słuchy o nielegalnych walkach prowadzonych w okolicy. Położysz im kres czy może postanowisz wziąć w nich udział dla własnego zysku? Pieniądze nie leżą na ulicy.

VI. Zlecone zabójstwo
Dochodzi do zamachu, w wyniku którego ginie ktoś ważny. Podejmujesz się odnalezienia zabójcy – albo jego zleceniodawcy. Od ciebie zależy, czy dojdzie do aresztowania winnych, czy pomożesz im uniknąć kary.

VII. Egzekucja
W mieście lub wiosce szykuje się egzekucja. Znasz sprawcę albo sam doprowadziłeś do jego schwytania. Realizacja wyroku coraz bliżej.

Opcjonalnie: Z czasem nabierasz wątpliwości, czy skazaniec faktycznie jest winny i chcesz go uwolnić lub dochodzą cię pogłoski, że ktoś może chcieć uwolnić kryminalistę.

zamknij
Spis kodów
Spis opowiadań
Baśń o wolności: Preludium (autor: Nefryt) Gdy demon odzyskuje człowieczeństwo, przypomina sobie jak być człowiekiem.(autor: Zombbiszon) Nikt nie zna prawdziwego bólu do czasu aż nie straci kogoś bliskiego sercu. (autor: Zombbiszon) Wendigo i Driada (autor: Zombbiszon) Domek, zupa, sukkub i historia (autor: Zombbiszon) Sen i niespodzianki (autor: Zombbiszon) Boląca strata i niepokojący gość! (autor: Zombbiszon) Cienie i nowy przyjaciel (autor: Zombbiszon) Kruki (autor: Zombbiszon) Cienie i Starsze Dusze (autor: Zombbiszon) Zło Kor'hu Dull (autor: Zombbiszon) Złodziej Twarzy i Koszmar (autor: Zombbiszon) Królewiec (autor: Zombbiszon) Przed świtem (autor: Nefryt) Król Żebraków i nowe drzwi (autor: Zombbiszon) Akceptacja (autor: Zombbiszon) Nostalgia (autor: Nefryt) Nowa droga i niespodziewane wyznanie? (autor: Zombbiszon) Biały i zielony daje czerwony! (autor: Zombbiszon) Nowe wyzwania w nowym życiu (autor: Zombbiszon) Krąg tajemnic (autor: Zombbiszon) Jack (autor: Zombbiszon) Czasami to mrok daje najwięcej światła (autor: Zombbiszon) Trzy sceny o szpiegowaniu (autor: Nefryt) Morze bólu. Promyk nadziei ... (autor: Zombbiszon) Sól (autor: Olżunia) Dyjanna Muirne: Miecz może być dowodem wszystkiego (autor: Zorana) Uszatek i Kwiatek na tropie przygody: Przypadłość parszywej gospody (autor: Paeonia i Szept) Gdy gasną świece (autor: Zombbiszon) ... Najjaśniej płoną gwiazdy nadziei. (autor: Zombbiszon) Elias cz. 1 (autor: Zombbiszon) Elias cz. 2 (autor: Zombbiszon) Historia (autor: Zombbiszon)
zamknij

Chat

Moje Drogie Panie!

W tym ciepłym i wypełnionym słodkościami dniu, chciałbym Wam, moje kochane Panie, złożyć najszczersze życzenia. Niech Wasze drugie połówki kochają Was takimi jakie jesteście i niech okazują to na co dzień, a nie tylko dziś. Więc:

Dużo ciepła, masy weny.
Cierpliwości do słodkości.
Niech partnerzy Was rozgrzeją,
i niech miłością Was otoczą.
Niech szanują i kochają,
gdyż inni pokochają.
A gdy w singli się bawicie,
się nie smućcie.
Bo na tym chorym świecie,
księcia gdzieś znajdziecie!


Ciepło w powietrzu,
Żar w sercu.
Zapach róż,
Można wyczuć już.
Bukiet kwiatów,
Lampka wina,
Niech nie krzepnie Wam już minka.
Miłość, słodki ma dziś smak.


Wiem, że to niszczy pewnie nieco atmosferę bloga, ale proszę o wybaczenie. Także życzę Wam,


Wesołych Walentynek!


Elias

7 komentarzy:

root pisze...

Dziękuję bardzo. Miło z Twojej strony <3 :*

Nefryt pisze...

Obudziłam się późno
Schodząc myślami
Na szare smutku dno
Bo tak między nami
W miłości brak mi szczęścia
Na główną zajrzałam
Za nic szczególność mając dnia
A jednak coś dostałam

To słodkie, to miłe,
Serduszka i wierszyki Twe

Dziękuję, dziękuję
Bo niby nic, a lepiej się czuję

Dziękuję, dziękuję
Dla Ciebie odpowiedź rymuję

Na wzajem – serduszek i wzruszeń
Ciepła i serca poruszeń
Jeśli masz swoją Walentynkę, to niech to docenia
Że ma chłopaka słodkiego jak z marzenia :D

Silva pisze...

Dziękuję ślicznie i... Tobie też :D

Szept pisze...

Będę jak zwykle ostatnio spóźniona. Dziękuję bardzo, uściski. I nawzajem. :D

Iskra pisze...

dzięki :)

Olżunia pisze...

Pierwszy raz dostałam walentynkę. <3 Dziękuję za tak zręczne załagodzenie mojego focha na to święto, było mi łatwiej je przeżyć. xD Najlepszego wszystkim! (Jest okazja do życzeń, to są życzenia, a co.)
*zakrywa łapkami datę i godzinę publikacji komentarza*

Rosa pisze...

Dziękuję! :) I nawzajem!
Troszkę spóźnione, ale... :D

Prawa autorskie

© Zastrzegamy sobie prawa autorskie do umieszczanych na blogu tekstów, wymyślonego na jego potrzeby świata oraz postaci.
Nie rościmy sobie natomiast praw autorskich do tych artów, które nie są naszego autorstwa.

Szukaj

˅ ^
+ postacie
Rinne Lasair