Przewodnik

Linki-obrazki

Misje
I. Więzi przyjaźni
Spotykasz po latach kogoś, kto dawniej był ci bliski. Wplątuje cię on w jakąś historię, która nie dość, że z czasem się komplikuje, to w dodatku budzi w tobie wątpliwości co do intencji przyjaciela.

II. Linia frontu
Kerończy natarli na Prowincję Demarską. Oblegany jest sam Demar. Jedni ludzie stają do walki, inni uciekają ze spalonej ziemi. Napastnicy, obrońcy i cywile. Po której stronie staniesz?

Opcjonalnie: Udział w buncie niewolników w Wirginii bądź inne miejsca walk.

III. Rekonwalescencja
W nie najlepszej kondycji trafiasz do wioski lub klasztoru. Wydaje ci się, że trafiłeś w dobre ręce i że wkrótce będziesz mógł opuścić to miejsce. Okazuje się jednak, że z pozoru życzliwi i uprzejmi ludzie skrywają przed tobą jakąś tajemnicę.

IV. Zabij bestię
Coś napada, nęka mieszkańców. Zawierasz umowę z wójtem - dostarczysz głowę bestii za określoną cenę. Okazuje się jednak, że stworzenie nie działa bez powodu - jest w jakiś sposób prowokowane przez mieszkańców.

Opcjonalnie: Bestia jest wrażliwa na hałas z karczmy albo ludzie naruszyli w jakiś sposób jej rewir (weszli na jej teren, zajęli leże ze względu na drogie surowce itp.)

V. Nielegalne walki
Dochodzą cię słuchy o nielegalnych walkach prowadzonych w okolicy. Położysz im kres czy może postanowisz wziąć w nich udział dla własnego zysku? Pieniądze nie leżą na ulicy.

VI. Zlecone zabójstwo
Dochodzi do zamachu, w wyniku którego ginie ktoś ważny. Podejmujesz się odnalezienia zabójcy – albo jego zleceniodawcy. Od ciebie zależy, czy dojdzie do aresztowania winnych, czy pomożesz im uniknąć kary.

VII. Egzekucja
W mieście lub wiosce szykuje się egzekucja. Znasz sprawcę albo sam doprowadziłeś do jego schwytania. Realizacja wyroku coraz bliżej.

Opcjonalnie: Z czasem nabierasz wątpliwości, czy skazaniec faktycznie jest winny i chcesz go uwolnić lub dochodzą cię pogłoski, że ktoś może chcieć uwolnić kryminalistę.

zamknij
Spis kodów
Spis opowiadań
Baśń o wolności: Preludium (autor: Nefryt) Gdy demon odzyskuje człowieczeństwo, przypomina sobie jak być człowiekiem.(autor: Zombbiszon) Nikt nie zna prawdziwego bólu do czasu aż nie straci kogoś bliskiego sercu. (autor: Zombbiszon) Wendigo i Driada (autor: Zombbiszon) Domek, zupa, sukkub i historia (autor: Zombbiszon) Sen i niespodzianki (autor: Zombbiszon) Boląca strata i niepokojący gość! (autor: Zombbiszon) Cienie i nowy przyjaciel (autor: Zombbiszon) Kruki (autor: Zombbiszon) Cienie i Starsze Dusze (autor: Zombbiszon) Zło Kor'hu Dull (autor: Zombbiszon) Złodziej Twarzy i Koszmar (autor: Zombbiszon) Królewiec (autor: Zombbiszon) Przed świtem (autor: Nefryt) Król Żebraków i nowe drzwi (autor: Zombbiszon) Akceptacja (autor: Zombbiszon) Nostalgia (autor: Nefryt) Nowa droga i niespodziewane wyznanie? (autor: Zombbiszon) Biały i zielony daje czerwony! (autor: Zombbiszon) Nowe wyzwania w nowym życiu (autor: Zombbiszon) Krąg tajemnic (autor: Zombbiszon) Jack (autor: Zombbiszon) Czasami to mrok daje najwięcej światła (autor: Zombbiszon) Trzy sceny o szpiegowaniu (autor: Nefryt) Morze bólu. Promyk nadziei ... (autor: Zombbiszon) Sól (autor: Olżunia) Dyjanna Muirne: Miecz może być dowodem wszystkiego (autor: Zorana) Uszatek i Kwiatek na tropie przygody: Przypadłość parszywej gospody (autor: Paeonia i Szept) Gdy gasną świece (autor: Zombbiszon) ... Najjaśniej płoną gwiazdy nadziei. (autor: Zombbiszon) Elias cz. 1 (autor: Zombbiszon) Elias cz. 2 (autor: Zombbiszon) Historia (autor: Zombbiszon)
zamknij

Chat

Nasz banner:
Wersja ciemna:
            

Wersja jasna:
          

Zawarliśmy sojusz z:
Szabloniarnie:
Blogi grupowe:

                          New York City (kiedyś NY college)
Inne projekty:
Character Image - wizerunki na blogi grupowe
Indywidualnie
MRUwisko  - kody, porady, instrukcje
Piszę bo lubię - pomysły na fabuły, wątki etc.
Pomysł na adres


Katalogi:
Posegregowane (niekatywny)

35 komentarzy:

Juui Neko pisze...

Witam! Sojusz został przyjęty~ Byłabym wdzięczna, gdybyście dodali tutaj link do naszego bloga oraz jeśli chcecie button. Miłego dnia!

http://burnley-mental-hospital.blogspot.co.uk/

Nagmerrie pisze...

Nie wiedziałam, gdzie to napisać, ale może tu pasuje.

Nie interesują mnie blogi RPG. To już nie te lata.
Jednak chciałam powiedzieć, że fajnie poczytać to, co się tu dzieje i dodałam waszego bloga do zakładek, bo aż miło.

Pozdrawiam
Nagmerrie

Nemi Zearis pisze...

Sojusz zawarty :)
Pozdrawiam
http://stolica-upadku.blogspot.com

Tajemniczy Lokaj pisze...

Proponujemy sojusz. :)

Dynastia Tudorów

lacrimosa. pisze...

Z chęcią przyjmiemy współpracę. :) Button chwilowo wytniemy z szablonu. :)
Prawo Wojny

SilverQuill pisze...

Cześć!
Udało mi się założyć bloga, na którym publikuję gotowe pomysły na wątki, wymyślone fabuły oraz artykuły dotyczące pisania. Byłoby mi bardzo miło, gdybyście zechcieli nawiązać z moim blogiem współpracę. Nie posiadałabym się ze szczęścia, gdyby informacja o jego powstaniu pojawiła się w nieco bardziej widocznym miejscu - planuję stworzyć miejsce, które będzie naprawdę przydatne piszącym i bardzo zależy mi na tym, żeby jak najwięcej osób się o tym dowiedziało.

Pozdrawiam
SilverQuill

Piszę bo lubię!

xoxo. pisze...

Witam, trochę późno bo mam masę spraw na głowie, ale sojusz został przyjęty :)

Pozdrawiam

Fabletown

tabletka na zgodę pisze...

Zainteresowani sojuszem? ;)
http://the--100.blogspot.com/

SilverQuill pisze...

Współpraca przyjęta. Jesteście już w zakładce, dodałam też adres do ramki z boku :)

Anthony Darenfeld pisze...

Bloody Rocks to placówka szkolna wybudowana lata temu. Powstała dla tych nadnaturalnie uzdolnionych, z nadzwyczajnymi mocami. Spowodowało je promieniowane kilkadziesiąt lat temu, które rozniosło się po całym ziemskim globie. Ludzie nie akceptują odmieńców, mutantów. Dlatego szkołę wybudowano na osobnej wyspie. Placówkę otoczono murem, by zapewnić bezpieczeństwo od wszelakich zmutowanych hybryd. Odszukaj przyjaciół i stwórz własne wspomnienia, które będą napawać cię szczęściem lub niepokojem. Jaką ścieżkę wybierzesz ty?

http://bloody-rocks.blogspot.com/

[Proszę o informację u nas, wtedy i wasz blog zawita w zakładce]

daddy's dick pisze...

Cześć! Sojusz? ;)

rehab-center-in-alaska.blogspot.com/

Burmistrz pisze...

Saint-Frais to miasteczko położone w Provence-Alpes-Côte d’Azur. Liczy sobie ono około 10 tysięcy mieszkańców. Piękne widoki i spokój miasta przyciagają wielu turystów, którzy chętnie spędzają tu wolny czas.
Miasto jest dość różnorodne religijnie i kulturowo. Tradycja miesza się tutaj z nowoczesnością, zamiłowanie do prostoty z pogonią za pieniądzem. Można tu spotkać i bogatych celebrytów, którzy lubią uciekać od tłumów do swoich wielkich willi w Saint-Frais, uczniów szkół, planujących wyjechać do większych miast, a także istoty o nadzwyczajnych zdolnościach.
Każdy znajdzie tu coś dla siebie: zielone parki i skwerki, zabytkowe budowle, otwarte na zwiedzających czy kino, w którym można obejrzeć zarówno najnowsze filmy, jak i hity sprzed lat.
Zasmakuj życia w Saint-Frais!

http://saint-frais.blogspot.com/

Sojusz?

Penny Dreadful pisze...

Londyn. Stolica i miejsce zamieszkania królowej Wiktorii Hanowerskiej. W kraju panuje stabilizacja i rośnie dobrobyt, a Wielka Brytania staje się największym mocarstwem światowym. Jednak od środka miasto gnije. Na ulicach Londynu szerzy się prostytucja i zniesławienie, a w fabrykach czy kopalniach pracują małe dzieci. Biedacy umierają z głodu i chorób w zaułkach, przestępcy żerują na każdym naiwnym przechodniu. Najnowszą sensację stanowi tak zwany Kuba Rozpruwacz, z którym policja z Frederickiem Abberlinem na czele nie może się uporać. Cyganie opowiadają również o pół-człowieku i pół-wilku, a kolejni mieszkańcy wiktoriańskiego Londynu znikają bez śladu. Wewnątrz stolicy panuje chaos i tylko grupa śmiałków może ją powstrzymać lub umrzeć próbując.
Sojusz przyjęty :), Dom Grozy

Darth Revan pisze...

Po sprzeciwieniu się decyzji Rady Jedi i wyruszeniu na wojnę, Revan zwyciężył w wojnach mandaloriańskich. Po zakończeniu tego konfliktu Revan, wraz ze swym uczniem Malakiem, odkrył tajemnicze Gwiezdne Mapy, prowadzące do prastarej Gwiezdnej Kuźni - przesiąkniętej ciemną stroną stacji kosmicznej starożytnego imperium Rakatan. Używając potęgi stacji do wytworzenia wielkiej ilości wojsk, Revan i Malak powrócili do cywilizowanej części galaktyki. Revan - mianując swoją armadę flotą Imperium Sithów - zwrócił się otwarcie przeciw Republice, próbując przejąć nad nią władzę.
Sojusz przyjęty Jedi Civil War

Zosia pisze...

Sojusz przyjęty :)

http://pierwotni.blogspot.com/

Minami Lady pisze...

Rok 1942 to nowe możliwości, nowe talenty, które możesz w sobie odkryć. Czy przyspieszysz bieg historii? A może raczej go spowolnisz? W jaki sposób rozwiniesz umeijętności, które pozyskałeś w ciągu tej wojny? Bo przecież to, że takowe masz,jest prawdą. Nikt w to nie wątpi. Absolutnie.
http://www.theatre--of--war.blogspot.com

(Może sojusz? Przy okazji, jeśli macie gdzieś tam Czas Wojny w sojuszach, możecie go usunąć. :3 )

Wiktoria pisze...

Londyn. Stolica Imperium Brytyjskiego, nad którym słońce nigdy nie zachodzi. Stolica stabilizacji i dobrobytu, rozwijająca się pod rządami miłosiernie nam panującej już od 51 kat królowej Wiktorii. Oczy całego świata zwrócone są na Wielką Brytanię – największe mocarstwo światowe, przeżywające złoty czas rozkwitu przemysłu. Pojawiają się coraz to nowsze wynalazki, mające ułatwić i udoskonalić marny żywot zwykłego zjadacza chleba.
Lecz każda maszyna wymaga ludzkiego nadzoru – oraz ciężkiej pracy. Fabryki przepełniają się pracownikami, oddającymi niemal niewolnicze przysługi. Jaki inny wybór jednak mają, gdy wśród najniższych warstw społecznych panuje bezrobocie spowodowane przeludnieniem?
W połowie XIX wieku do Anglii napłynęło wielu irlandzkich imigrantów. W 1882 roku pojawili się także żydowscy uchodźcy z carskiej Rosji. Pociągnęło to za sobą konsekwencje w postaci pogorszenia się warunków mieszkaniowych i możliwości zatrudnienia w najuboższych dzielnicach Londynu. Przestępczość i alkoholizm są zjawiskiem powszechnym w dzisiejszych czasach. Kobiety zmuszane są do prostytucji, małe dzieci zaś – do ciężkiej pracy na ulicach i w fabrykach.
Niedogodności doprowadziły do demonstracji, które pojawiają się nieustannie na ulicach East Endu już od dwóch lat. Nikt o zdrowych zmysłach nie zapuszcza się w miejsce upadku moralnego. Szczególnie, gdy od pewnego czasu nie jest jasne czy po wejściu tam kiedykolwiek będziesz w stanie wrócić.

Proponujemy współpracę,
Revolution in London

Wiktoria Chronowska pisze...

Proponuję współpracę. C:
http://behind--bars.blogspot.com/

Gubernator pisze...

Proponujemy współpracę. :)
Demons from Caribbean

Alexis Tonksia pisze...

Może Sojusz? http://pierwotni.blogspot.com/

♡ neko. pisze...

Zapraszamy do sojuszu! :3
— Obóz Eden.

prudence. pisze...

Proponujemy współpracę
Character Image

Król Eragorn pisze...

Proponujemy sojusz. :)
Kingdom of Eragorn

whiteapple pisze...

Proponuję sojusz (:
http://tiglavve.blogspot.com

Agata pisze...

Witam!
Czy jesteście zainteresowani współpracą z blogiem, będącym biblioteką adresów gotowych do wykorzystania? Pomysł na adres bloga oczywiście. Na odpowiedź czekam w zakładce Współpraca.
Pozdrawiam!
Agata

#takasobie pisze...

Może jesteście zainteresowani współpracą?

http://obozherosow-chb.blogspot.com/

Agata pisze...

Dziękuję za nawiązanie współpracy! [Pomysł na Adres]

猫ちゃん pisze...

Proponujemy współpracę i wymianę buttonami! :3
Kokoro Gakuen

Wiktoria Chronowska pisze...

Witam!
Chciałabym zaproponować współpracę z blogiem:
http://akademianieludzkich.blogspot.com/

Książę pisze...

Dobry wieczór,

Czy możemy zaproponować sojusz? :)
http://the-vampire-masquerade.blogspot.com/

Z wyrazami szacunku,
Książę Marcus Crowford

Hefan Chochlik pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Hefan Chochlik pisze...

[Cześć! Sojusz? Przepraszam za ten usunięty komentarz.]

Gdy zwracasz nań swój wzrok, obdrapany szyld skrzypi żałośnie, żaląc się, co za idiota oszpecił go krzywym pismem, głoszącym ni mniej ni więcej:
UŚMIECH FORTUNY

Nadal chcesz wejść? W porządku. W końcu chciałbyś tylko trochę odpocząć przed dalszą podróżą do miasteczka. Przybytek z zewnątrz w sumie tak źle nie wygląda...

Ciepło, przytulnie, acz zdaje Ci się, że coś z tym miejscem jest nie tak. Zbytnio blady typek jakoś dziwnie patrzył się, gdy oporządzał Ci konia, w zupie pływały nieznajomego pochodzenia różowe strączki, sakwa ze srebrniakami nagle stała się zbyt lekka, a jegomość stojący przy ladzie chyba ma ochotę Ci przywalić - tak po prostu.

Uśmiech Fortuny, psia jego mać.

http://usmiech-fortuny.blogspot.com/

Minister Magii pisze...

Proponujemy sojusz. :)
Shade of War

Dante pisze...

Proponuję współprace :) o odpowiedz proszę u mnie w zakładce "reklamy"
http://akademiadurouet.blogspot.com/

Untitled pisze...

Proponujemy współpracę.
https://inside-the-curtain.blogspot.com/

Prawa autorskie

© Zastrzegamy sobie prawa autorskie do umieszczanych na blogu tekstów, wymyślonego na jego potrzeby świata oraz postaci.
Nie rościmy sobie natomiast praw autorskich do tych artów, które nie są naszego autorstwa.

Szukaj
˅ ^
+ postacie
Rinne Lasair