Przewodnik

Linki-obrazki

Misje
I. Więzi przyjaźni
Spotykasz po latach kogoś, kto dawniej był ci bliski. Wplątuje cię on w jakąś historię, która nie dość, że z czasem się komplikuje, to w dodatku budzi w tobie wątpliwości co do intencji przyjaciela.

II. Linia frontu
Kerończy natarli na Prowincję Demarską. Oblegany jest sam Demar. Jedni ludzie stają do walki, inni uciekają ze spalonej ziemi. Napastnicy, obrońcy i cywile. Po której stronie staniesz?

Opcjonalnie: Udział w buncie niewolników w Wirginii bądź inne miejsca walk.

III. Rekonwalescencja
W nie najlepszej kondycji trafiasz do wioski lub klasztoru. Wydaje ci się, że trafiłeś w dobre ręce i że wkrótce będziesz mógł opuścić to miejsce. Okazuje się jednak, że z pozoru życzliwi i uprzejmi ludzie skrywają przed tobą jakąś tajemnicę.

IV. Zabij bestię
Coś napada, nęka mieszkańców. Zawierasz umowę z wójtem - dostarczysz głowę bestii za określoną cenę. Okazuje się jednak, że stworzenie nie działa bez powodu - jest w jakiś sposób prowokowane przez mieszkańców.

Opcjonalnie: Bestia jest wrażliwa na hałas z karczmy albo ludzie naruszyli w jakiś sposób jej rewir (weszli na jej teren, zajęli leże ze względu na drogie surowce itp.)

V. Nielegalne walki
Dochodzą cię słuchy o nielegalnych walkach prowadzonych w okolicy. Położysz im kres czy może postanowisz wziąć w nich udział dla własnego zysku? Pieniądze nie leżą na ulicy.

VI. Zlecone zabójstwo
Dochodzi do zamachu, w wyniku którego ginie ktoś ważny. Podejmujesz się odnalezienia zabójcy – albo jego zleceniodawcy. Od ciebie zależy, czy dojdzie do aresztowania winnych, czy pomożesz im uniknąć kary.

VII. Egzekucja
W mieście lub wiosce szykuje się egzekucja. Znasz sprawcę albo sam doprowadziłeś do jego schwytania. Realizacja wyroku coraz bliżej.

Opcjonalnie: Z czasem nabierasz wątpliwości, czy skazaniec faktycznie jest winny i chcesz go uwolnić lub dochodzą cię pogłoski, że ktoś może chcieć uwolnić kryminalistę.

zamknij
Spis kodów
Spis opowiadań
Baśń o wolności: Preludium (autor: Nefryt) Gdy demon odzyskuje człowieczeństwo, przypomina sobie jak być człowiekiem.(autor: Zombbiszon) Nikt nie zna prawdziwego bólu do czasu aż nie straci kogoś bliskiego sercu. (autor: Zombbiszon) Wendigo i Driada (autor: Zombbiszon) Domek, zupa, sukkub i historia (autor: Zombbiszon) Sen i niespodzianki (autor: Zombbiszon) Boląca strata i niepokojący gość! (autor: Zombbiszon) Cienie i nowy przyjaciel (autor: Zombbiszon) Kruki (autor: Zombbiszon) Cienie i Starsze Dusze (autor: Zombbiszon) Zło Kor'hu Dull (autor: Zombbiszon) Złodziej Twarzy i Koszmar (autor: Zombbiszon) Królewiec (autor: Zombbiszon) Przed świtem (autor: Nefryt) Król Żebraków i nowe drzwi (autor: Zombbiszon) Akceptacja (autor: Zombbiszon) Nostalgia (autor: Nefryt) Nowa droga i niespodziewane wyznanie? (autor: Zombbiszon) Biały i zielony daje czerwony! (autor: Zombbiszon) Nowe wyzwania w nowym życiu (autor: Zombbiszon) Krąg tajemnic (autor: Zombbiszon) Jack (autor: Zombbiszon) Czasami to mrok daje najwięcej światła (autor: Zombbiszon) Trzy sceny o szpiegowaniu (autor: Nefryt) Morze bólu. Promyk nadziei ... (autor: Zombbiszon) Sól (autor: Olżunia) Dyjanna Muirne: Miecz może być dowodem wszystkiego (autor: Zorana) Uszatek i Kwiatek na tropie przygody: Przypadłość parszywej gospody (autor: Paeonia i Szept) Gdy gasną świece (autor: Zombbiszon) ... Najjaśniej płoną gwiazdy nadziei. (autor: Zombbiszon) Elias cz. 1 (autor: Zombbiszon) Elias cz. 2 (autor: Zombbiszon) Historia (autor: Zombbiszon)
zamknij

Chat

Na wstępie: pytanie do Aedówki, Iskry, Isleen, Szept, Tiammuri, Darrusowej i Paeonii - jak układa się wam w drużynach? Zaczęłyście już coś pisać? Isleen, Szept i Paeonia - wy miałyście przesunięty termin, ale mam nadzieję, że w najbliższych dniach uda wam się zebrać.
Ogółem - proszę o krótki raport co i jak się dzieje, o ile się dzieje ;)

Potem: Pytanie do wszystkich: co z pomysłem na notkę moją i Zorany? Kiedy możemy się spodziewać jakiś wytycznych?

Kolejno: terminy. Miało być losowanie, ale w tym momencie wszystko zależy od tego, jak stoicie z pisaniem, bo całość mocno się poprzesuwała. Więc tu czekam na informację jak wam idzie, bo inaczej trudno mówić o jakimkolwiek losowaniu terminów.

I na koniec: pytanie do Autorki Morghuliusa, która zapisała się na bloga po tym, jak podzieliłam wszystkich na zespoły - czy chcesz się przyłączyć? O co chodzi w całej akcji możesz przeczytać >tutaj<


Post scriptum: czy ktoś coś słyszał o Falce? Ktoś ma z nią kontakt? Bo na blogu się nie udziela i nie wiem, czy ją usuwać, czy może o czymś nie wiem i powinnam się z tym wstrzymać.

4 komentarze:

Szept pisze...

Uh... Nikt z przydzielonych mi osób nie kontaktował się ze mną, chyba że coś przegapiłam. W związku z tym, z mojej strony nic nie jest zaczęte, nic nie jest zaplanowane ani cokolwiek. Zresztą, moje stanowisko znasz, szerzej było na którymś mailu.
Co do pomysłu na notkę twoją i Zorany - nic mi nie wiadomo na ten temat, zdaje się, że jeszcze nie istnieje - przynajmniej tyle z ostatnich ustaleń.

Szept pisze...

Wydaje mi się też, że Darrusowa nie ma nic zaczętego. Głowy nie dam i lepiej, by wypowiadała się sama za siebie.

Złota grzywa pisze...

Mogłabym się przyłączyć się do zabawy, ale jeśli chodzi o parę to zostawiam to Tobie jaką mi wybierzesz :)

Iskra pisze...

Ja i Aedówka zaczęłyśmy pisać. O zaczęciu dla Ciebie i Zorany nic nie wiem.

Prawa autorskie

© Zastrzegamy sobie prawa autorskie do umieszczanych na blogu tekstów, wymyślonego na jego potrzeby świata oraz postaci.
Nie rościmy sobie natomiast praw autorskich do tych artów, które nie są naszego autorstwa.

Szukaj

˅ ^
+ postacie
Rinne Lasair