Przewodnik

Linki-obrazki

Misje
I. Więzi przyjaźni
Spotykasz po latach kogoś, kto dawniej był ci bliski. Wplątuje cię on w jakąś historię, która nie dość, że z czasem się komplikuje, to w dodatku budzi w tobie wątpliwości co do intencji przyjaciela.

II. Linia frontu
Kerończy natarli na Prowincję Demarską. Oblegany jest sam Demar. Jedni ludzie stają do walki, inni uciekają ze spalonej ziemi. Napastnicy, obrońcy i cywile. Po której stronie staniesz?

Opcjonalnie: Udział w buncie niewolników w Wirginii bądź inne miejsca walk.

III. Rekonwalescencja
W nie najlepszej kondycji trafiasz do wioski lub klasztoru. Wydaje ci się, że trafiłeś w dobre ręce i że wkrótce będziesz mógł opuścić to miejsce. Okazuje się jednak, że z pozoru życzliwi i uprzejmi ludzie skrywają przed tobą jakąś tajemnicę.

IV. Zabij bestię
Coś napada, nęka mieszkańców. Zawierasz umowę z wójtem - dostarczysz głowę bestii za określoną cenę. Okazuje się jednak, że stworzenie nie działa bez powodu - jest w jakiś sposób prowokowane przez mieszkańców.

Opcjonalnie: Bestia jest wrażliwa na hałas z karczmy albo ludzie naruszyli w jakiś sposób jej rewir (weszli na jej teren, zajęli leże ze względu na drogie surowce itp.)

V. Nielegalne walki
Dochodzą cię słuchy o nielegalnych walkach prowadzonych w okolicy. Położysz im kres czy może postanowisz wziąć w nich udział dla własnego zysku? Pieniądze nie leżą na ulicy.

VI. Zlecone zabójstwo
Dochodzi do zamachu, w wyniku którego ginie ktoś ważny. Podejmujesz się odnalezienia zabójcy – albo jego zleceniodawcy. Od ciebie zależy, czy dojdzie do aresztowania winnych, czy pomożesz im uniknąć kary.

VII. Egzekucja
W mieście lub wiosce szykuje się egzekucja. Znasz sprawcę albo sam doprowadziłeś do jego schwytania. Realizacja wyroku coraz bliżej.

Opcjonalnie: Z czasem nabierasz wątpliwości, czy skazaniec faktycznie jest winny i chcesz go uwolnić lub dochodzą cię pogłoski, że ktoś może chcieć uwolnić kryminalistę.

zamknij
Spis kodów
Spis opowiadań
Baśń o wolności: Preludium (autor: Nefryt) Gdy demon odzyskuje człowieczeństwo, przypomina sobie jak być człowiekiem.(autor: Zombbiszon) Nikt nie zna prawdziwego bólu do czasu aż nie straci kogoś bliskiego sercu. (autor: Zombbiszon) Wendigo i Driada (autor: Zombbiszon) Domek, zupa, sukkub i historia (autor: Zombbiszon) Sen i niespodzianki (autor: Zombbiszon) Boląca strata i niepokojący gość! (autor: Zombbiszon) Cienie i nowy przyjaciel (autor: Zombbiszon) Kruki (autor: Zombbiszon) Cienie i Starsze Dusze (autor: Zombbiszon) Zło Kor'hu Dull (autor: Zombbiszon) Złodziej Twarzy i Koszmar (autor: Zombbiszon) Królewiec (autor: Zombbiszon) Przed świtem (autor: Nefryt) Król Żebraków i nowe drzwi (autor: Zombbiszon) Akceptacja (autor: Zombbiszon) Nostalgia (autor: Nefryt) Nowa droga i niespodziewane wyznanie? (autor: Zombbiszon) Biały i zielony daje czerwony! (autor: Zombbiszon) Nowe wyzwania w nowym życiu (autor: Zombbiszon) Krąg tajemnic (autor: Zombbiszon) Jack (autor: Zombbiszon) Czasami to mrok daje najwięcej światła (autor: Zombbiszon) Trzy sceny o szpiegowaniu (autor: Nefryt) Morze bólu. Promyk nadziei ... (autor: Zombbiszon) Sól (autor: Olżunia) Dyjanna Muirne: Miecz może być dowodem wszystkiego (autor: Zorana) Uszatek i Kwiatek na tropie przygody: Przypadłość parszywej gospody (autor: Paeonia i Szept) Gdy gasną świece (autor: Zombbiszon) ... Najjaśniej płoną gwiazdy nadziei. (autor: Zombbiszon) Elias cz. 1 (autor: Zombbiszon) Elias cz. 2 (autor: Zombbiszon) Historia (autor: Zombbiszon)
zamknij

Chat

Ostatnio zastanawiając się nad paroma sprawami dotyczącymi luźno bloga zdałam sobie sprawę, że choć znamy się od jakiegoś czasu - jedni dłużej, inni trochę krócej - to jednak mało o sobie wiemy. Czasami składa się jakoś tak, że niby mieliśmy z kimś pisać, ale coś nie wyszło, albo zabrakło czasu, by w ogóle zacząć. I potem okazuje się, że (piszę to na podstawie własnych doświadczeń) ktoś jest na blogu ponad rok, a my nie wiemy o nim nic poza tym, jak nazywa się jego postać, mimo, że wydaje się całkiem sympatyczną osobą. W związku z tym chciałabym wam zaproponować mini zabawę integracyjną. Tym razem nie dotyczącą fabuły, a właśnie nas - autorów. Udział oczywiście nie jest obowiązkowy, nikogo nie pogryzę za to, że nie będzie miał ochoty, ale może warto spróbować?
Zabawa polegałaby na tym, że każdy uczestnik otrzymałby trzy pytania (wylosowane z listy) i musiałby je zadać jednej osobie (także wylosowanej). Pytania dotyczyłyby różnych kwestii, ale układając je, zwrócę uwagę, by nie pojawiały się w nich rzeczy bardzo osobiste albo drażliwe - takie, o których niekoniecznie i nie z każdym możemy chcieć rozmawiać. Zdobyte odpowiedzi należałoby wrzucić w komentarzu pod specjalnym postem. 

Jeżeli chcecie brać udział w zabawie, zgłoście się w komentarzach pod tym postem. Im szybciej, tym lepiej, bo muszę wiedzieć, kogo uwzględniać przy losowaniu :)

4 komentarze:

Zombbiszon pisze...

łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii............!!!!!!!!!!!!!!!!11 Pierwszy :D I zgłaszam się do tegj...zabawy? o.O aż się boję, jakie pytania dostanę :D

Ząbek

Isleen pisze...

Hmm... Też spróbuję i się zgłoszę. :D

Anonimowy pisze...

Jestem chętna!
~AnneU

Zorana pisze...

Jasne, dajesz. Ja jestem bardzo otwarta na integrację, jak już parę osób zdążylo się przekonać... na żywo :D

Prawa autorskie

© Zastrzegamy sobie prawa autorskie do umieszczanych na blogu tekstów, wymyślonego na jego potrzeby świata oraz postaci.
Nie rościmy sobie natomiast praw autorskich do tych artów, które nie są naszego autorstwa.

Szukaj

˅ ^
+ postacie
Rinne Lasair