Przewodnik

Linki-obrazki

Misje
I. Więzi przyjaźni
Spotykasz po latach kogoś, kto dawniej był ci bliski. Wplątuje cię on w jakąś historię, która nie dość, że z czasem się komplikuje, to w dodatku budzi w tobie wątpliwości co do intencji przyjaciela.

II. Linia frontu
Kerończy natarli na Prowincję Demarską. Oblegany jest sam Demar. Jedni ludzie stają do walki, inni uciekają ze spalonej ziemi. Napastnicy, obrońcy i cywile. Po której stronie staniesz?

Opcjonalnie: Udział w buncie niewolników w Wirginii bądź inne miejsca walk.

III. Rekonwalescencja
W nie najlepszej kondycji trafiasz do wioski lub klasztoru. Wydaje ci się, że trafiłeś w dobre ręce i że wkrótce będziesz mógł opuścić to miejsce. Okazuje się jednak, że z pozoru życzliwi i uprzejmi ludzie skrywają przed tobą jakąś tajemnicę.

IV. Zabij bestię
Coś napada, nęka mieszkańców. Zawierasz umowę z wójtem - dostarczysz głowę bestii za określoną cenę. Okazuje się jednak, że stworzenie nie działa bez powodu - jest w jakiś sposób prowokowane przez mieszkańców.

Opcjonalnie: Bestia jest wrażliwa na hałas z karczmy albo ludzie naruszyli w jakiś sposób jej rewir (weszli na jej teren, zajęli leże ze względu na drogie surowce itp.)

V. Nielegalne walki
Dochodzą cię słuchy o nielegalnych walkach prowadzonych w okolicy. Położysz im kres czy może postanowisz wziąć w nich udział dla własnego zysku? Pieniądze nie leżą na ulicy.

VI. Zlecone zabójstwo
Dochodzi do zamachu, w wyniku którego ginie ktoś ważny. Podejmujesz się odnalezienia zabójcy – albo jego zleceniodawcy. Od ciebie zależy, czy dojdzie do aresztowania winnych, czy pomożesz im uniknąć kary.

VII. Egzekucja
W mieście lub wiosce szykuje się egzekucja. Znasz sprawcę albo sam doprowadziłeś do jego schwytania. Realizacja wyroku coraz bliżej.

Opcjonalnie: Z czasem nabierasz wątpliwości, czy skazaniec faktycznie jest winny i chcesz go uwolnić lub dochodzą cię pogłoski, że ktoś może chcieć uwolnić kryminalistę.

zamknij
Spis kodów
Spis opowiadań
Baśń o wolności: Preludium (autor: Nefryt) Gdy demon odzyskuje człowieczeństwo, przypomina sobie jak być człowiekiem.(autor: Zombbiszon) Nikt nie zna prawdziwego bólu do czasu aż nie straci kogoś bliskiego sercu. (autor: Zombbiszon) Wendigo i Driada (autor: Zombbiszon) Domek, zupa, sukkub i historia (autor: Zombbiszon) Sen i niespodzianki (autor: Zombbiszon) Boląca strata i niepokojący gość! (autor: Zombbiszon) Cienie i nowy przyjaciel (autor: Zombbiszon) Kruki (autor: Zombbiszon) Cienie i Starsze Dusze (autor: Zombbiszon) Zło Kor'hu Dull (autor: Zombbiszon) Złodziej Twarzy i Koszmar (autor: Zombbiszon) Królewiec (autor: Zombbiszon) Przed świtem (autor: Nefryt) Król Żebraków i nowe drzwi (autor: Zombbiszon) Akceptacja (autor: Zombbiszon) Nostalgia (autor: Nefryt) Nowa droga i niespodziewane wyznanie? (autor: Zombbiszon) Biały i zielony daje czerwony! (autor: Zombbiszon) Nowe wyzwania w nowym życiu (autor: Zombbiszon) Krąg tajemnic (autor: Zombbiszon) Jack (autor: Zombbiszon) Czasami to mrok daje najwięcej światła (autor: Zombbiszon) Trzy sceny o szpiegowaniu (autor: Nefryt) Morze bólu. Promyk nadziei ... (autor: Zombbiszon) Sól (autor: Olżunia) Dyjanna Muirne: Miecz może być dowodem wszystkiego (autor: Zorana) Uszatek i Kwiatek na tropie przygody: Przypadłość parszywej gospody (autor: Paeonia i Szept) Gdy gasną świece (autor: Zombbiszon) ... Najjaśniej płoną gwiazdy nadziei. (autor: Zombbiszon) Elias cz. 1 (autor: Zombbiszon) Elias cz. 2 (autor: Zombbiszon) Historia (autor: Zombbiszon)
zamknij

Chat

Krótko, sesyjnie-organizacyjnie. Wszystkim pasuje ten weekend? Sobota czy niedziela (preferuję niedzielę, ale sobota też ujdzie) i jakie godziny? Ktoś chce dołączyć?

16 komentarzy:

Nefryt pisze...

Sobota czy niedziela - jest mi obojętne :) Tylko pięknie proszę - nie wcześnie rano, bo lubię pospać :D

Aed pisze...

Hehe, nie tylko Ty. :D Preferuję wieczorne godziny (nie za późno oczywiście), ale sobotni wieczór odpada, buty na studniówkę same się nie kupią. A mogłyby, nie obraziłabym się. :I

Silva pisze...

Niedziela! Byleby nie rano - też śpioch ^^

Szept pisze...

[Hmm... Sobota... w sobotę miałam wpaść do znajomej, urodziny miała, zapraszała, a na tygodniu ciężko się zgadać. A że kawałek do niej mam, to nie wiem, kiedy wróciłabym. No i za butami też muszę pochodzić, ale mam nadzieję, że to uda mi się załatwić jutro (ups, dzisiaj) bądź w sobotę właśnie, w najgorszym wypadku w niedzielę - tak, ja z tych wybrednych klientów.
Niedziela... zwykle chodzę na wieczorną mszę, co mi nieco koliguje, ale mogę w drodze wyjątku spróbować wyrobić się na rano czy na jakąś z popołudniowych. Zasadnicze pytanie to do której zamierzacie grać, bo na ten moment kroi mi się staż na rano w poniedziałek i trzeba wstać i być w miarę ogarniętym jakby poprosili do asysty. Poza tym nie mam przeciwwskazań.]

Rosa pisze...

[Mi też pasuje niedziela i takie wieczorne godziny... ]

Aed pisze...

Szept, o której godzinie jest ta msza? Również nie mogę siedzieć nie wiadomo do której, rano trzeba wstać (sic) i dojechać do szkoły.

Jak reszta? Nicole, Tiamuuri?

Szept pisze...

[W zasadzie całe rano mam do wyboru - tylko trzeba wstać, ale na 12 powinnam dać radę :D. Popołudniowa jest najwcześniej o 17, wprawdzie nie lubię na akademickim KUL, ale raz mogę tam iść.
O której chcecie ruszać z sesją, może tak? Bo ja to sobie ustawię tak, żeby na spokojnie zdążyć i żebyście specjalnie na mnie nie czekali. Bo, zwykle to chodzę na studencką do garnizonowego, ale to na 19.00 jest, więc nie wchodzi w grę.
Zwłaszcza, że z doświadczenia wiem, że sesja nigdy nie rusza planowo, a przed 00.00 ludzie zaczynają się wykruszać.
Robimy jak wcześniej, połączenie forum i gg?]

Aed pisze...

Czas na sesjach leci tak szybko, że aż zapomniałam, ile one trwają. xD Trzeba by zarezerwować minimum 4-5 godzin. Jeśli skończymy o 22:00-23:00, to będzie za późno? Jeśli nie, to musielibyśmy zacząć koło 16:00-17:00.
Tak, połączenie forum i GG. Znaczy... Staram się ogarnąć forum. xD

Aed pisze...

Niestety, poddaję się. Co powiecie na połączenie blog + GG?

Szept pisze...

[Mi pasuje, 22-23 to akurat w studenckim rozumieniu wcześnie :D Noc zaczyna się po 0.]

Szept pisze...

[Preferuję forum, ale blog przejdzie.
Zaproponowałabym pomoc w forum, ale zaraz wybywam, więc czasowo niewydolna]

Aed pisze...

Poza opcją edycji chyba da się przeżyć. Przeceniłam swój talent informatyczny. xD A zwalać na kogoś roboty w ostatniej chwili nie chcę.

Zorana pisze...

Dziewczyny, ja chyba odpadnę. Dziadków trzeba odwiedzić,zwyczajowo po obiedzie (16.00)do wieczora (19.00). Jeśli będę, to spóźniona. Myślę, że do 23.00 dam radę.

root pisze...

[Ja nie mam nic przeciwko, żeby to było w tych godzinach. Kucie na uczelnię mogę przenieść na wcześniej i będzie ok.]

Rosa pisze...

Mi godziny pasują. Poniedziałek mam wolny (hip hip hurra ferie), więc mogę siedzieć długo. ;)
Nef też pasują. I jak dla mnie i Nef może być układ blog - GG. :)

Rosa pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.

Prawa autorskie

© Zastrzegamy sobie prawa autorskie do umieszczanych na blogu tekstów, wymyślonego na jego potrzeby świata oraz postaci.
Nie rościmy sobie natomiast praw autorskich do tych artów, które nie są naszego autorstwa.

Szukaj

˅ ^
+ postacie
Rinne Lasair