Przewodnik

Linki-obrazki

Misje
I. Więzi przyjaźni
Spotykasz po latach kogoś, kto dawniej był ci bliski. Wplątuje cię on w jakąś historię, która nie dość, że z czasem się komplikuje, to w dodatku budzi w tobie wątpliwości co do intencji przyjaciela.

II. Linia frontu
Kerończy natarli na Prowincję Demarską. Oblegany jest sam Demar. Jedni ludzie stają do walki, inni uciekają ze spalonej ziemi. Napastnicy, obrońcy i cywile. Po której stronie staniesz?

Opcjonalnie: Udział w buncie niewolników w Wirginii bądź inne miejsca walk.

III. Rekonwalescencja
W nie najlepszej kondycji trafiasz do wioski lub klasztoru. Wydaje ci się, że trafiłeś w dobre ręce i że wkrótce będziesz mógł opuścić to miejsce. Okazuje się jednak, że z pozoru życzliwi i uprzejmi ludzie skrywają przed tobą jakąś tajemnicę.

IV. Zabij bestię
Coś napada, nęka mieszkańców. Zawierasz umowę z wójtem - dostarczysz głowę bestii za określoną cenę. Okazuje się jednak, że stworzenie nie działa bez powodu - jest w jakiś sposób prowokowane przez mieszkańców.

Opcjonalnie: Bestia jest wrażliwa na hałas z karczmy albo ludzie naruszyli w jakiś sposób jej rewir (weszli na jej teren, zajęli leże ze względu na drogie surowce itp.)

V. Nielegalne walki
Dochodzą cię słuchy o nielegalnych walkach prowadzonych w okolicy. Położysz im kres czy może postanowisz wziąć w nich udział dla własnego zysku? Pieniądze nie leżą na ulicy.

VI. Zlecone zabójstwo
Dochodzi do zamachu, w wyniku którego ginie ktoś ważny. Podejmujesz się odnalezienia zabójcy – albo jego zleceniodawcy. Od ciebie zależy, czy dojdzie do aresztowania winnych, czy pomożesz im uniknąć kary.

VII. Egzekucja
W mieście lub wiosce szykuje się egzekucja. Znasz sprawcę albo sam doprowadziłeś do jego schwytania. Realizacja wyroku coraz bliżej.

Opcjonalnie: Z czasem nabierasz wątpliwości, czy skazaniec faktycznie jest winny i chcesz go uwolnić lub dochodzą cię pogłoski, że ktoś może chcieć uwolnić kryminalistę.

zamknij
Spis kodów
Spis opowiadań
Baśń o wolności: Preludium (autor: Nefryt) Gdy demon odzyskuje człowieczeństwo, przypomina sobie jak być człowiekiem.(autor: Zombbiszon) Nikt nie zna prawdziwego bólu do czasu aż nie straci kogoś bliskiego sercu. (autor: Zombbiszon) Wendigo i Driada (autor: Zombbiszon) Domek, zupa, sukkub i historia (autor: Zombbiszon) Sen i niespodzianki (autor: Zombbiszon) Boląca strata i niepokojący gość! (autor: Zombbiszon) Cienie i nowy przyjaciel (autor: Zombbiszon) Kruki (autor: Zombbiszon) Cienie i Starsze Dusze (autor: Zombbiszon) Zło Kor'hu Dull (autor: Zombbiszon) Złodziej Twarzy i Koszmar (autor: Zombbiszon) Królewiec (autor: Zombbiszon) Przed świtem (autor: Nefryt) Król Żebraków i nowe drzwi (autor: Zombbiszon) Akceptacja (autor: Zombbiszon) Nostalgia (autor: Nefryt) Nowa droga i niespodziewane wyznanie? (autor: Zombbiszon) Biały i zielony daje czerwony! (autor: Zombbiszon) Nowe wyzwania w nowym życiu (autor: Zombbiszon) Krąg tajemnic (autor: Zombbiszon) Jack (autor: Zombbiszon) Czasami to mrok daje najwięcej światła (autor: Zombbiszon) Trzy sceny o szpiegowaniu (autor: Nefryt) Morze bólu. Promyk nadziei ... (autor: Zombbiszon) Sól (autor: Olżunia) Dyjanna Muirne: Miecz może być dowodem wszystkiego (autor: Zorana) Uszatek i Kwiatek na tropie przygody: Przypadłość parszywej gospody (autor: Paeonia i Szept) Gdy gasną świece (autor: Zombbiszon) ... Najjaśniej płoną gwiazdy nadziei. (autor: Zombbiszon) Elias cz. 1 (autor: Zombbiszon) Elias cz. 2 (autor: Zombbiszon) Historia (autor: Zombbiszon)
zamknij

Chat

Spam, spam, spam, zwłaszcza, że przed chwilą pojawiła się lista obecności [kto się nie wpisał, a ma takie życzenie, proszę kliknąć Starszy Post]. Temat jak wyżej. Mam sieczkę we łbie, bo okazuje się, że jedna kampania RPG może mieć setki milionów wariantów, i już się pogubiłam, kto i kiedy będzie. Proszę, żeby każdy zadeklarował się:
  • kto i z iloma postaciami bierze udział [dotąd naliczyłam piętnastu ludzi i nieludzi z moim szpicouchem włącznie, macie mi się tu wszyscy ładnie odliczyć],
  • czy możecie 22. [piątek] lub 23. [sobota] lutego wieczorem,
  • jeśli nie możecie, piszcie propozycje. Wszystkie możliwe. A najlepiej weekendy.
Proponowane terminy zostały skrupulatnie wyliczone, mianowicie:
Zbiór A to dni, w których mogę prowadzić: A ∊ {18 II, 19 II, 20 II, 21 II, 22 II, 23 II}, zbiór B to weekendy [wliczając piątkowe popołudnie] z racji tego, że niektórzy nie mają ferii jak ja chociażby. A ∩ B = {22 II, 23II}.
A tak na serio, proszę o zajrzenie do kalendarza i przemyślenie sprawy.

Moja ostatnia refleksja: to nie ja żyję sesją, to sesja żyje mną o_o

7 komentarzy:

Iskra - Marcus - Gabriel - Płova pisze...

mój mały burdel, legion, pułk, czy mały odłamek nieludzkiej szarańczy będzie w komplecie.
termin - weekend byłby dość bezpiecznym terminem, chociaż, może się zdarzyć tak, że porwie mnie ufo i znowu wrócę zjarana.

Sol pisze...

ja odpadam

Darrus - Silva - Drav pisze...

Jeżeli znajdzie się robota dla mojej trójki: mieszańca z boskimi pośladkami, lodowej szamanki i zapchlonego wilkołaka, to zgłaszamy swoją gotowość bojową do operacji sesja!
Termin: teraz powiadam, że mi odpowiada. Ale na sto procent powiem to w momencie, kiedy pojawi się plan na drugi semestr, bo ni w ząb teraz nie wiem, kiedy zaczynam. Na chwilę obecną wszystkie terminy mi pasują.

Nefryt i Skaza pisze...

Dla moich dwojga nieudacznikow termin pasuje, wlasnie wrocilam z lagru i sie melduje :-)

Vescerys pisze...

Mi oba terminy wstępnie pasują, czyli trzy czwarte człowieka będzie. Chwilowo nie piszę, bo przygniótł mnie ciężar rzeczywistości i własnej egzystencji. Tak na amen.

Lucien - Szept - Devril pisze...

O ile nie wyskoczy mi żadna poprawka, to będę - wtedy nawet i ze wszystkimi moimi. Ale na pewniaka to potwierdzę dopiero w przyszłym tygodniu, bo jeszcze wyników mi brak.
Haha... sesja żyje i mną... szkoda, że ta mniej przyjemna sesja

Lucien - Szept - Devril pisze...

Dobra, potwierdzam. Poprawek nie ma, obecność moich będzie. :D Oba terminy pasują.
Odnośnie godzin. Wg mojego (jeszcze mogącego się zmienić planu) w piątek kończę o 16, dodać czas na dotarcie do domu. Zaś w sobotę... w sobotę mogę się stawić dopiero koło 12.

Prawa autorskie

© Zastrzegamy sobie prawa autorskie do umieszczanych na blogu tekstów, wymyślonego na jego potrzeby świata oraz postaci.
Nie rościmy sobie natomiast praw autorskich do tych artów, które nie są naszego autorstwa.

Szukaj

˅ ^
+ postacie
Rinne Lasair